cetewale حماسه برنامه برگزاری بزرگداشت

cetewale: حماسه برنامه برگزاری بزرگداشت اینستاگرام برگزاری مراسم آمادگی سوم خرداد

گت بلاگز آبادان رونمایی از بزرگترین قرآن دست نویس دانش آموزی کشور در اهواز

آیین رونمایی از بزرگترین قرآن دست نویس دانش آموزی کشور در کارون برگزار شد.

رونمایی از بزرگترین قرآن دست نویس دانش آموزی کشور در اهواز

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازآبادان؛ عبدالرضا فرجیان در آیین رونمایی از بزرگترین قرآن دست نویس دانش آموزی کشور وگرامی داشت روز معلم در شهرستان کارون گفت: این حرکت بزرگ دانش آموزی جهت ترویج فرهنگ قرآنی در استان و سطح مدارس شهرستان کارون همچنین مناطق حاشیه مرکز شهر است و مدارس باید فرهنگ دینی و قرآنی را در سطح دانش آموزی ترویج دهند .
وی افزود: خوزستان درعرصه های جهادی نقش برجسته ای داشته و در دوران دفاع مقدس نیز با تقدیم 16 هزار شهید این نقش را پررنگ تر کرده است.

عبارات مهم : فرهنگ

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان روز معلم را گرامی داشت و گفت: روز 12 اردیبهشت شهادت استاد مرتضی مطهری روز معلم نامگذاری شده است و باید از این قشر فرهیخته تقدیر کرد .

عبدالرحیم کاردان زاده مدیر دبستان شهید صمدی یک در حاشیه این مراسم بیان کرد : قرآن دست نویس شده است به خط دانش آموزان پایه اول تا سوم و خانواده های این دبستان و جمعی از مسئولین استان نوشته شده است است .

وی ادامه داد : قرآن کریم دانش آموزی با همکاری معلم های این مدرسه طی دوسال تحصیلی با نشانه اهدا به مقام معظم رهبری و ترویج فرهنگ قران و اسلام ناب محمدی تنظیم و آماده سازی شده است است .

وی ضمن گرامی داشت مقام شامخ معلم گفت: همه ساله و در چنین روزی در کشور از مقام و نقش معلمان در جامعه تجلیل می شود ، اهمیت آموزش عمومی به عنوان یکی از بااهمیت ترین و شاید تنها عامل توسعه اجتماعی و سرمایه گذاری های عظیم درازمدت است .

این مراسم در سالن طلائیه اهواز با حضورجمعی مسئولین استان و شهرستان کارون، معلم ها و دانش آموزان و خانواده های آنها با اهدای لوح تقدیر وجوایز برگزار شد .

انتهای خبر /د

واژه های کلیدی: فرهنگ | آبادان | رونمایی از قرآن | دانش آموزی کشور | استان خوزستان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog