cetewale حماسه برنامه برگزاری بزرگداشت

cetewale: حماسه برنامه برگزاری بزرگداشت اینستاگرام برگزاری مراسم آمادگی سوم خرداد

گت بلاگز استان ها برگزاری گردهمایی بزرگ راهنمایان گردشگری سراسر کشور در مریوان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان گفت: ۲۰۰ راهنمای گردشگری از ۲۹ استان کشور جهت آشنایی با ظرفیت‌های گردشگری مریوان به این شهرستان سفر کرده‌ا

برگزاری گردهمایی بزرگ راهنمایان گردشگری سراسر کشور در مریوان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کردستان ، سید محسن علوی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان گفت: جاذبه های گردشگری کردستان جهت بسیاری از راهنمایان گردشگری کشور ناشناخته است و این گردهمایی می تواند گامی بزرگ در شناساندن این توانایی داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه مریوان از شهرستان های دارای پتانسیلهای بالای گردشگری طبیعی، تجاری و فرهنگی است گفت: این گردهمایی زمینه ساز معرفی هرچه زیاد این شهرستان بوده و امیدواریم در آینده ای نزدیک گردشگران داخلی و خارجی بیشتری به سمت این منطقه سفر کنند تا شاهد رونق زیاد گردشگری این شهرستان باشیم.

عبارات مهم : طبیعی

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان، جوانان مریوانی و کارگروه مردمی توسعه بازار مریوان و آژانس های مسافرتی و دیگر بخش های دولتی و شخصی با شناسایی پرسشها حوزه گردشگری این شهرستان توانستند با همکاری و همفکری، قدمهای بسیار مثبتی در زمینه جبران کاستی های گردشگری در این شهرستان بردارند.
علوی افزود: این گردهمایی که با حضور ۲۰۰ راهنمای گردشگری از ۲۹ استان کشور برگزار شده است است و انتظار می رود این همکاری و همدلی به جایگاه مهم خود در صنعت گردشگری برسد.
وی با دعوت از تمامی مدیران آژانس های خدمات مسافرتی کشور جهت برنامه ریزی تورهای گردشگری به سمت استان کردستان گفت: این اداره کل با همکاری سایر بخش های شخصی و دولتی آماده همکاری با دفاتر خدمات مسافرتی است.
استان کردستان دارای یک هزار و ۵۱۹ اثر تاریخی شناسایی شده است مشمول بر آثار باستانی، غارهای طبیعی، درختان کهنسال، میراث منقول، قنات و مکان های طبیعی است و هم اکنون ۸۲۸ مورد از این تعداد مشمول بر ۷۶۳ اثر تاریخی، هشت مورد میراث طبیعی، ۴۹ مورد میراث معنوی و هشت مورد میراث منقول است.
انتهای پیام/ف

واژه های کلیدی: طبیعی | همکاری | استانی | کردستان | گردشگری | گردهمایی | میراث فرهنگی | آثار باستانی | میراث فرهنگی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog