cetewale حماسه برنامه برگزاری بزرگداشت

cetewale: حماسه برنامه برگزاری بزرگداشت اینستاگرام برگزاری مراسم آمادگی سوم خرداد

گت بلاگز اصفهان اجرای ۲۰ طرح آبرسانی و اصلاح شبکه در روستاهای شهرضا در سال ۹۶

رییس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا گفت: ۲۰ طرح آبرسانی در بخشهای تأمین آب و اصلاح شبکه آبرسانی روستایی جهت اجرا در سال ۹۶ در روستاهای بخش مرکزی شه

اجرای ۲۰ طرح آبرسانی و اصلاح شبکه در روستاهای شهرضا در سال ۹۶

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،اصغر قاسمی عنوان کرد: تعداد ۲۰ پروژه آبرسانی به عنوان پروژه های پیشنهادی اداره آبفار شهرستان جهت طرح در کمیته برنامه ریزی شهرستان و تصویب بودجه مورد نیاز پیشنهاد شد.

وی اظهار کرد: طرحهای پیشنهادی این اداره در جلسه ای با حضور مدیرعامل آبفار استان، فرماندار و بخشدار شهرستان این طرحها بررسی و مقرر شد اولویت با پروژه های مربوط به اصلاح شبکه و بعد از آن تأمین آب شرب روستایی باشد.

رییس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا بیان کرد: پروژه های پیشنهادی نیازمند اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال است که تأمین آب و اصلاح شبکه در روستاهای بخش مرکزی شهرستان و بر اساس اولولیت در روستاهای امین آباد، کهرویه، یحیی آباد و اسفرجان که با شروع فصل گرم میزبان گردشگرانی خواهد بود، قرار داده شد.

اجرای ۲۰ طرح آبرسانی و اصلاح شبکه در روستاهای شهرضا در سال ۹۶

قاسمی ادامه داد: باتوجه به بروز پدیده خشکسالی، اولویت نخست جهت شهرستان، مدیریت مصرف و اصلاح شبکه آبرسانی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، گفت: پروژه حفر چاه آب روستای امین آباد با حدود ۵۰ درصد پیشرفت عملیات اجرایی انجام شده است و بعد از اتمام مراحل حفاری که اگر آزمون آن از نظر بهداشتی مثبت بود، به شرط تأمین اعتبارات مورد نیاز مراحل تجهیز چاه و لوله گذاری و ورود به مدار مصرف نیز اجرا خواهد شد.

رییس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا اضافه کرد: عملیات حفاری چاه آب امین آباد مجموعاً نیازمند اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال است که ۸۰۰ میلیون ریال از این مبلغ مربوط به مرحله حفاری چاه است.

قاسمی همچنین راجع به عملیات آبرسانی به روستای هوک شهرستان شهرضا، عنوان کرد: در این روستان از سال ۹۰ و با تخصیص داده شده است اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال یک حلقه چاه حفاری شد ولی چون هزینه بهره برداری و سایر مراحل اجرایی پروژه ابلاغ نشد بهره برداری از آن هم راکد ماند ولی اجرای این طرح نیز جزء پروژه های پیشنهادی سال ۹۶ این اداره است.

رییس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان شهرضا گفت: ۲۰ طرح آبرسانی در بخشهای تأمین آب و اصلاح شبکه آبرسانی روستایی جهت اجرا در سال ۹۶ در روستاهای بخش مرکزی شه

وی گفت: بعد از بررسی های کارشناسی مشخص شد پروژه آبرسانی به روستای هوک نیازمند تخصیص داده شده است اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال هست، البته در جلسه شهرستانی مقرر شد این طرح با همکاری اداره امور عشایر شهرستان انجام شود.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: اداره | پروژه | اصفهان | اجرای طرح آبرسانی | در روستاهای شهرضا |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog